Prețuri actualizate de 4 ori pe zi

Promoții cărți · Editura Niculescu

Cărțile din librăriile online din România, cu cel mai bun preț de azi. Cumperi direct de la librărie, la prețul afișat.

8 promoții mari sunt active acum la librării – vezi cât mai țin →
Nu știi ce să alegi? Ruleta cărților alege pentru tine una dintre reducerile zilei.
1.253 de cărți cu reducere
Șterge filtrele
−70%Coperta cărții Solutions 2nd Edition Intermediate: Class Audio CDs (3)- REDUCERE 70%Solutions 2nd Edition Intermediate: Class Audio CDs (3)- REDUCERE 70% Solutions 2nd Edition Intermediate: Class Audio CDs (3)- REDUCERE 70% 50,89 lei169,62 lei la Editura Niculescu −70%Coperta cărții Solutions 2nd Edition Elementary: Class Audio CDs (3)- REDUCERE 70%Solutions 2nd Edition Elementary: Class Audio CDs (3)- REDUCERE 70% Solutions 2nd Edition Elementary: Class Audio CDs (3)- REDUCERE 70% 50,59 lei169,62 lei la Editura Niculescu −70%Coperta cărții Solutions 2nd Edition Advanced Class CD (4)-REDUCERE 70%Solutions 2nd Edition Advanced Class CD (4)-REDUCERE 70% Solutions 2nd Edition Advanced Class CD (4)-REDUCERE 70% 50,89 lei169,62 lei la Editura Niculescu −70%Coperta cărții Solutions 2nd Edition Upper Intermediate Class CD (4)- REDUCERE 70%Solutions 2nd Edition Upper Intermediate Class CD (4)- REDUCERE 70% Solutions 2nd Edition Upper Intermediate Class CD (4)- REDUCERE 70% 50,89 lei169,62 lei la Editura Niculescu −70%Coperta cărții Business Result Intermediate Class Audio CD- REDUCERE 70%Business Result Intermediate Class Audio CD- REDUCERE 70% Business Result Intermediate Class Audio CD- REDUCERE 70% 38,30 lei127,65 lei la Editura Niculescu −70%Coperta cărții Business Result Pre-Intermediate Class Audio CD- REDUCERE 70%Business Result Pre-Intermediate Class Audio CD- REDUCERE 70% Business Result Pre-Intermediate Class Audio CD- REDUCERE 70% 38,30 lei127,65 lei la Editura Niculescu −70%Coperta cărții Business Result Advanced Class Audio CD- REDUCERE 70%Business Result Advanced Class Audio CD- REDUCERE 70% Business Result Advanced Class Audio CD- REDUCERE 70% 38,30 lei127,65 lei la Editura Niculescu −70%Coperta cărții Business Result Upper-Intermediate Class Audio CD- REDUCERE 70%Business Result Upper-Intermediate Class Audio CD- REDUCERE 70% Business Result Upper-Intermediate Class Audio CD- REDUCERE 70% 38,30 lei127,65 lei la Editura Niculescu −70%Coperta cărții Solutions 2nd edition Elementary. DVD- REDUCERE 70%Solutions 2nd edition Elementary. DVD- REDUCERE 70% Solutions 2nd edition Elementary. DVD- REDUCERE 70% 50,98 lei169,93 lei la Editura Niculescu −69%Coperta cărții New Headway Pre-Intermediate 3E Student's Workbook Audio CDNew Headway Pre-Intermediate 3E Student's Workbook Audio CD New Headway Pre-Intermediate 3E Student's Workbook Audio CD 24,50 lei78,30 lei la Editura Niculescu −65%Coperta cărții Dicționar german-român. Limba germană din Austria / Deutsch - Rumanisches Worterbuch. Osterreichisches DeutschDicționar german-român. Limba germană din Austria / Deutsch - Rumanis… Dicționar german-român. Limba germană din Austria / Deutsch - Rumanisches Worterbuch. Osterreichisches Deutsch 34,99 lei101,01 lei la Editura Niculescu −64%Coperta cărții Solutions 2nd Edition Elementary: Workbook- REDUCERE 50%Solutions 2nd Edition Elementary: Workbook- REDUCERE 50% Solutions 2nd Edition Elementary: Workbook- REDUCERE 50% 26,08 lei72,15 lei la Editura Niculescu −63%Coperta cărții DESIGN pentru cei mici. Primele proiecte. Educație STEMDESIGN pentru cei mici. Primele proiecte. Educație STEM DESIGN pentru cei mici. Primele proiecte. Educație STEM 7,38 lei19,90 lei la Editura Niculescu −63%Coperta cărții MATEMATICA pentru cei mici. Primele proiecte. Educație STEMMATEMATICA pentru cei mici. Primele proiecte. Educație STEM MATEMATICA pentru cei mici. Primele proiecte. Educație STEM 7,38 lei19,90 lei la Editura Niculescu −63%Coperta cărții First Friends 1 Audio Class CDFirst Friends 1 Audio Class CD First Friends 1 Audio Class CD 35,50 lei96,06 lei la Editura Niculescu −60%Coperta cărții Family and Friends 2nd Edition: Starter Class Audio CD (2)- REDUCERE 60%Family and Friends 2nd Edition: Starter Class Audio CD (2)- REDUCERE … Family and Friends 2nd Edition: Starter Class Audio CD (2)- REDUCERE 60% 52,15 lei130,37 lei la Editura Niculescu −60%Coperta cărții Business Result Advanced Student's Book with DVD-ROM and Online WB Pack- REDUCERE 60%Business Result Advanced Student's Book with DVD-ROM and Online WB Pa… Business Result Advanced Student's Book with DVD-ROM and Online WB Pack- REDUCERE 60% 70,60 lei176,49 lei la Editura Niculescu −60%Coperta cărții Oxford Discover 6 Class Audio CDs- REDUCERE 60%Oxford Discover 6 Class Audio CDs- REDUCERE 60% Oxford Discover 6 Class Audio CDs- REDUCERE 60% 67,85 lei169,62 lei la Editura Niculescu −60%Coperta cărții Cambridge English: First Result Workbook Resource Pack without Key- REDUCERE 60%Cambridge English: First Result Workbook Resource Pack without Key- R… Cambridge English: First Result Workbook Resource Pack without Key- REDUCERE 60% 53,97 lei134,92 lei la Editura Niculescu −60%Coperta cărții Business Result Pre-Intermediate Student's Book with DVD-ROM Pack- REDUCERE 60%Business Result Pre-Intermediate Student's Book with DVD-ROM Pack- RE… Business Result Pre-Intermediate Student's Book with DVD-ROM Pack- REDUCERE 60% 70,60 lei176,49 lei la Editura Niculescu −60%Coperta cărții Cambridge English: Advanced Result: Teacher's Pack- REDUCERE 60%Cambridge English: Advanced Result: Teacher's Pack- REDUCERE 60% Cambridge English: Advanced Result: Teacher's Pack- REDUCERE 60% 42,35 lei105,87 lei la Editura Niculescu −60%Coperta cărții Oxford Discover 2E Level 1 Class Audio CDs- REDUCERE 60%Oxford Discover 2E Level 1 Class Audio CDs- REDUCERE 60% Oxford Discover 2E Level 1 Class Audio CDs- REDUCERE 60% 75,06 lei187,64 lei la Editura Niculescu −60%Coperta cărții Oxford Discover 2E Level 1 Posters- REDUCERE 60%Oxford Discover 2E Level 1 Posters- REDUCERE 60% Oxford Discover 2E Level 1 Posters- REDUCERE 60% 24,38 lei60,95 lei la Editura Niculescu −60%Coperta cărții Oxford Discover 2E Level 2 Class Audio CDs- REDUCERE 60%Oxford Discover 2E Level 2 Class Audio CDs- REDUCERE 60% Oxford Discover 2E Level 2 Class Audio CDs- REDUCERE 60% 70,50 lei176,22 lei la Editura Niculescu −60%Coperta cărții Oxford Discover 2E Level 3 Picture Cards- REDUCERE 60%Oxford Discover 2E Level 3 Picture Cards- REDUCERE 60% Oxford Discover 2E Level 3 Picture Cards- REDUCERE 60% 51,67 lei129,16 lei la Editura Niculescu −60%Coperta cărții Oxford Discover 2E Level 4 Class Audio CDs- REDUCERE 60%Oxford Discover 2E Level 4 Class Audio CDs- REDUCERE 60% Oxford Discover 2E Level 4 Class Audio CDs- REDUCERE 60% 70,50 lei176,23 lei la Editura Niculescu −60%Coperta cărții Oxford Discover 2E Level 5 Class Audio CDs- REDUCERE 60%Oxford Discover 2E Level 5 Class Audio CDs- REDUCERE 60% Oxford Discover 2E Level 5 Class Audio CDs- REDUCERE 60% 70,50 lei176,23 lei la Editura Niculescu −60%Coperta cărții Oxford Discover 2E Level 5 Posters- REDUCERE 60%Oxford Discover 2E Level 5 Posters- REDUCERE 60% Oxford Discover 2E Level 5 Posters- REDUCERE 60% 22,90 lei57,25 lei la Editura Niculescu −60%Coperta cărții Oxford Discover 2E Level 6 Class Audio CDs- REDUCERE 60%Oxford Discover 2E Level 6 Class Audio CDs- REDUCERE 60% Oxford Discover 2E Level 6 Class Audio CDs- REDUCERE 60% 70,50 lei176,23 lei la Editura Niculescu −60%Coperta cărții Solutions: Advanced: Teacher's Book-REDUCERE 60%Solutions: Advanced: Teacher's Book-REDUCERE 60% Solutions: Advanced: Teacher's Book-REDUCERE 60% 38,94 lei97,34 lei la Editura Niculescu −59%Coperta cărții The Oxford Picture Dictionary for the Content Areas, 2nd Edition Monolingual DictionaryThe Oxford Picture Dictionary for the Content Areas, 2nd Edition Mono… The Oxford Picture Dictionary for the Content Areas, 2nd Edition Monolingual Dictionary 88,04 lei216,94 lei la Editura Niculescu −59%Coperta cărții First Friends 1 Teacher's BookFirst Friends 1 Teacher's Book First Friends 1 Teacher's Book 22,52 lei55,56 lei la Editura Niculescu −55%Coperta cărții ORD 6: Clothes Then and NowORD 6: Clothes Then and Now ORD 6: Clothes Then and Now 23,89 lei52,59 lei la Editura Niculescu −54%Coperta cărții Show and Tell Literacy Book AShow and Tell Literacy Book A Show and Tell Literacy Book A 37,10 lei80,25 lei la Editura Niculescu −52%Coperta cărții Incredible English 2E 2: Class Audio CD (3)Incredible English 2E 2: Class Audio CD (3) Incredible English 2E 2: Class Audio CD (3) 112,05 lei233,65 lei la Editura Niculescu −50%Coperta cărții România. Hartă turistică și rutierăRomânia. Hartă turistică și rutieră România. Hartă turistică și rutieră 18,45 lei36,89 lei la Editura Niculescu

Bookuria primește un mic comision dacă cumperi după un click, fără niciun cost în plus pentru tine. Detalii