Prețuri actualizate de 4 ori pe zi

Noutățile librăriilor · Editura Niculescu

Cărțile adăugate de curând de librăriile online din România: noutăți, ediții noi și reeditări. Cumperi direct de la librărie, la prețul afișat.

8 promoții mari sunt active acum la librării – vezi cât mai țin →
Nu știi ce să alegi? Ruleta cărților alege pentru tine una dintre reducerile zilei.
1.521 de cărți noi · pagina 37 din 43
Șterge filtrele
−10%Coperta cărții Jump In! Level A DVDJump In! Level A DVD Jump In! Level A DVD 105,12 lei116,80 lei la Editura Niculescu −50%Coperta cărții Jump in! Level A Class Book- REDUCERE 50%Jump in! Level A Class Book- REDUCERE 50% Jump in! Level A Class Book- REDUCERE 50% 47,81 lei95,62 lei la Editura Niculescu −50%Coperta cărții Jump In! Level A Class Audio CD- REDUCERE 50%Jump In! Level A Class Audio CD- REDUCERE 50% Jump In! Level A Class Audio CD- REDUCERE 50% 32,60 lei65,19 lei la Editura Niculescu −50%Coperta cărții Cambridge English: First Result Student's Book and Online Practice PackCambridge English: First Result Student's Book and Online Practice Pa… Cambridge English: First Result Student's Book and Online Practice Pack 92,22 lei184,43 lei la Editura Niculescu −50%Coperta cărții Cambridge English: Advanced Result Student's Book and Online Practice PackCambridge English: Advanced Result Student's Book and Online Practice… Cambridge English: Advanced Result Student's Book and Online Practice Pack 123,68 lei247,35 lei la Editura Niculescu −50%Coperta cărții Cambridge English: Key for Schools Result Class Audio CD- REDUCERE 50%Cambridge English: Key for Schools Result Class Audio CD- REDUCERE 50% Cambridge English: Key for Schools Result Class Audio CD- REDUCERE 50% 38,59 lei77,17 lei la Editura Niculescu −10%Coperta cărții Cambridge English: Key for Schools Result Teacher's PackCambridge English: Key for Schools Result Teacher's Pack Cambridge English: Key for Schools Result Teacher's Pack 140,43 lei156,03 lei la Editura Niculescu −50%Coperta cărții English for Negotiating- REDUCERE 50%English for Negotiating- REDUCERE 50% English for Negotiating- REDUCERE 50% 61,61 lei123,21 lei la Editura Niculescu −50%Coperta cărții English for Telecoms and Information Technology- REDUCERE 50%English for Telecoms and Information Technology- REDUCERE 50% English for Telecoms and Information Technology- REDUCERE 50% 61,61 lei123,21 lei la Editura Niculescu −50%Coperta cărții English for Telephoning- REDUCERE 50%English for Telephoning- REDUCERE 50% English for Telephoning- REDUCERE 50% 61,61 lei123,21 lei la Editura Niculescu −50%Coperta cărții English for the Energy Industry- REDUCERE 50%English for the Energy Industry- REDUCERE 50% English for the Energy Industry- REDUCERE 50% 55,50 lei111,00 lei la Editura Niculescu −50%Coperta cărții English File 3E Advanced Class Audio CDs- REDUCERE 30%English File 3E Advanced Class Audio CDs- REDUCERE 30% English File 3E Advanced Class Audio CDs- REDUCERE 30% 98,71 lei197,42 lei la Editura Niculescu −50%Coperta cărții English File 3E Advanced Teacher's Book with Test and Assessment CD-ROM- REDUCERE 30%English File 3E Advanced Teacher's Book with Test and Assessment CD-R… English File 3E Advanced Teacher's Book with Test and Assessment CD-ROM- REDUCERE 30% 63,64 lei127,28 lei la Editura Niculescu −50%Coperta cărții English File 3E Advanced Workbook with KeyEnglish File 3E Advanced Workbook with Key English File 3E Advanced Workbook with Key 47,38 lei94,76 lei la Editura Niculescu −10%Coperta cărții English File 3E Beginner Class Audio CDsEnglish File 3E Beginner Class Audio CDs English File 3E Beginner Class Audio CDs 210,29 lei233,65 lei la Editura Niculescu −50%Coperta cărții English File 3E Beginner Teacher's Book with Test and Assessment CD-ROMEnglish File 3E Beginner Teacher's Book with Test and Assessment CD-R… English File 3E Beginner Teacher's Book with Test and Assessment CD-ROM 78,02 lei156,03 lei la Editura Niculescu −50%Coperta cărții English File 3E Beginner Workbook with keyEnglish File 3E Beginner Workbook with key English File 3E Beginner Workbook with key 47,38 lei94,76 lei la Editura Niculescu −50%Coperta cărții English File 3E Upper-intermediate Class Audio CDsEnglish File 3E Upper-intermediate Class Audio CDs English File 3E Upper-intermediate Class Audio CDs 116,83 lei233,65 lei la Editura Niculescu −50%Coperta cărții English File 3E Upper-intermediate Workbook with KeyEnglish File 3E Upper-intermediate Workbook with Key English File 3E Upper-intermediate Workbook with Key 47,38 lei94,76 lei la Editura Niculescu −50%Coperta cărții English File 3E Pre-intermediate Class Audio CDsEnglish File 3E Pre-intermediate Class Audio CDs English File 3E Pre-intermediate Class Audio CDs 84,81 lei169,62 lei la Editura Niculescu −10%Coperta cărții English File 3E Pre-intermediate Teacher's Book with Test and Assessment CD-ROMEnglish File 3E Pre-intermediate Teacher's Book with Test and Assessm… English File 3E Pre-intermediate Teacher's Book with Test and Assessment CD-ROM 140,43 lei156,03 lei la Editura Niculescu −50%Coperta cărții English File 3E Elementary Class Audio CDsEnglish File 3E Elementary Class Audio CDs English File 3E Elementary Class Audio CDs 84,81 lei169,62 lei la Editura Niculescu −10%Coperta cărții English File 3E Elementary Teacher's Book with Test and Assessment CD-ROMEnglish File 3E Elementary Teacher's Book with Test and Assessment CD… English File 3E Elementary Teacher's Book with Test and Assessment CD-ROM 114,55 lei127,28 lei la Editura Niculescu −70%Coperta cărții Business Result Upper-Intermediate Class Audio CD- REDUCERE 70%Business Result Upper-Intermediate Class Audio CD- REDUCERE 70% Business Result Upper-Intermediate Class Audio CD- REDUCERE 70% 38,30 lei127,65 lei la Editura Niculescu −60%Coperta cărții Business Result Advanced Student's Book with DVD-ROM and Online WB Pack- REDUCERE 60%Business Result Advanced Student's Book with DVD-ROM and Online WB Pa… Business Result Advanced Student's Book with DVD-ROM and Online WB Pack- REDUCERE 60% 70,60 lei176,49 lei la Editura Niculescu −70%Coperta cărții Business Result Advanced Class Audio CD- REDUCERE 70%Business Result Advanced Class Audio CD- REDUCERE 70% Business Result Advanced Class Audio CD- REDUCERE 70% 38,30 lei127,65 lei la Editura Niculescu −70%Coperta cărții Business Result Pre-Intermediate Class Audio CD- REDUCERE 70%Business Result Pre-Intermediate Class Audio CD- REDUCERE 70% Business Result Pre-Intermediate Class Audio CD- REDUCERE 70% 38,30 lei127,65 lei la Editura Niculescu −70%Coperta cărții Business Result Intermediate Class Audio CD- REDUCERE 70%Business Result Intermediate Class Audio CD- REDUCERE 70% Business Result Intermediate Class Audio CD- REDUCERE 70% 38,30 lei127,65 lei la Editura Niculescu −50%Coperta cărții Cambridge English Qualifications Young Learners Practice Tests FlyersCambridge English Qualifications Young Learners Practice Tests Flyers Cambridge English Qualifications Young Learners Practice Tests Flyers 73,07 lei146,13 lei la Editura Niculescu −50%Coperta cărții Cambridge English Qualifications Young Learners Practice Tests MoversCambridge English Qualifications Young Learners Practice Tests Movers Cambridge English Qualifications Young Learners Practice Tests Movers 73,07 lei146,13 lei la Editura Niculescu −50%Coperta cărții Cambridge English Qualifications Young Learners Practice Tests StartersCambridge English Qualifications Young Learners Practice Tests Starte… Cambridge English Qualifications Young Learners Practice Tests Starters 73,07 lei146,13 lei la Editura Niculescu −50%Coperta cărții Family and Friends 2E 5 Workbook & Online Practice PKFamily and Friends 2E 5 Workbook & Online Practice PK Family and Friends 2E 5 Workbook & Online Practice PK 70,36 lei140,71 lei la Editura Niculescu −35%Coperta cărții Family and Friends 2E 5 Workbook- REDUCERE 35%Family and Friends 2E 5 Workbook- REDUCERE 35% Family and Friends 2E 5 Workbook- REDUCERE 35% 79,73 lei122,66 lei la Editura Niculescu −10%Coperta cărții Family and Friends 2E 5 PostersFamily and Friends 2E 5 Posters Family and Friends 2E 5 Posters 39,72 lei44,13 lei la Editura Niculescu −10%Coperta cărții Family and Friends 2E 5 Class CD (X3)Family and Friends 2E 5 Class CD (X3) Family and Friends 2E 5 Class CD (X3) 210,29 lei233,65 lei la Editura Niculescu −35%Coperta cărții Family and Friends 2E 5 Class Book PK- REDUCERE 35%Family and Friends 2E 5 Class Book PK- REDUCERE 35% Family and Friends 2E 5 Class Book PK- REDUCERE 35% 77,92 lei119,88 lei la Editura Niculescu

Bookuria primește un mic comision dacă cumperi după un click, fără niciun cost în plus pentru tine. Detalii