Prețuri actualizate de 4 ori pe zi

Promoții cărți · Editura Niculescu

Cărțile din librăriile online din România, cu cel mai bun preț de azi. Cumperi direct de la librărie, la prețul afișat.

9 promoții mari sunt active acum la librării – vezi cât mai țin →
Nu știi ce să alegi? Ruleta cărților alege pentru tine una dintre reducerile zilei.
1.252 de cărți cu reducere · pagina 14 din 35
Șterge filtrele
−50%Coperta cărții Aim High 2 Student's Book- REDUCERE 40%Aim High 2 Student's Book- REDUCERE 40% Aim High 2 Student's Book- REDUCERE 40% 60,60 lei121,19 lei la Editura Niculescu −50%Coperta cărții Aim High 2 Workbook & CD-ROM- REDUCERE 40%Aim High 2 Workbook & CD-ROM- REDUCERE 40% Aim High 2 Workbook & CD-ROM- REDUCERE 40% 42,18 lei84,36 lei la Editura Niculescu −50%Coperta cărții Aim High 3 Student's Book- REDUCERE 50%Aim High 3 Student's Book- REDUCERE 50% Aim High 3 Student's Book- REDUCERE 50% 60,60 lei121,19 lei la Editura Niculescu −50%Coperta cărții Aim High 3 Workbook & CD-ROM- REDUCERE 50%Aim High 3 Workbook & CD-ROM- REDUCERE 50% Aim High 3 Workbook & CD-ROM- REDUCERE 50% 42,18 lei84,36 lei la Editura Niculescu −50%Coperta cărții Aim High 4 Student's Book- REDUCERE 40%Aim High 4 Student's Book- REDUCERE 40% Aim High 4 Student's Book- REDUCERE 40% 60,60 lei121,19 lei la Editura Niculescu −50%Coperta cărții Aim High 4 Workbook & CD-ROM- REDUCERE 40%Aim High 4 Workbook & CD-ROM- REDUCERE 40% Aim High 4 Workbook & CD-ROM- REDUCERE 40% 42,18 lei84,36 lei la Editura Niculescu −50%Coperta cărții Shakespeare pentru copii: Romeo și Julieta (Ediție bilingvă, incl. Audiobook)Shakespeare pentru copii: Romeo și Julieta (Ediție bilingvă, incl. Au… Shakespeare pentru copii: Romeo și Julieta (Ediție bilingvă, incl. Audiobook) 9,46 lei18,92 lei la Editura Niculescu −50%Coperta cărții Robinson Crusoe - Ediție bilingvă, Audiobook inclusRobinson Crusoe - Ediție bilingvă, Audiobook inclus Robinson Crusoe - Ediție bilingvă, Audiobook inclus 14,75 lei29,49 lei la Editura Niculescu −50%Coperta cărții English Result Intermediate Workbook with MultiROM Pack- REDUCERE 50%English Result Intermediate Workbook with MultiROM Pack- REDUCERE 50% English Result Intermediate Workbook with MultiROM Pack- REDUCERE 50% 34,89 lei69,77 lei la Editura Niculescu −50%Coperta cărții Family and Friends 5 Workbook- REDUCERE 50%Family and Friends 5 Workbook- REDUCERE 50% Family and Friends 5 Workbook- REDUCERE 50% 50,84 lei101,68 lei la Editura Niculescu −50%Coperta cărții Family & Friends 5: Class Book & Multi-ROM Pack- REDUCERE 50%Family & Friends 5: Class Book & Multi-ROM Pack- REDUCERE 50% Family & Friends 5: Class Book & Multi-ROM Pack- REDUCERE 50% 39,12 lei78,23 lei la Editura Niculescu −50%Coperta cărții Grammar sense 1 tb 2e pk- reducere 50%Grammar sense 1 tb 2e pk- reducere 50% Grammar sense 1 tb 2e pk- reducere 50% 61,03 lei122,06 lei la Editura Niculescu −50%Coperta cărții Grammar sense 2e tb 3 pk- reducere 50%Grammar sense 2e tb 3 pk- reducere 50% Grammar sense 2e tb 3 pk- reducere 50% 61,03 lei122,06 lei la Editura Niculescu −50%Coperta cărții Grammar sense 2e tb 2 pk- reducere 50%Grammar sense 2e tb 2 pk- reducere 50% Grammar sense 2e tb 2 pk- reducere 50% 61,03 lei122,06 lei la Editura Niculescu −50%Coperta cărții Educația responsabilăEducația responsabilă Educația responsabilă 21,09 lei42,18 lei la Editura Niculescu −50%Coperta cărții Dicționar francez-român/român-francez pentru toți (50.000 de cuvinte și expresii)Dicționar francez-român/român-francez pentru toți (50.000 de cuvinte … Dicționar francez-român/român-francez pentru toți (50.000 de cuvinte și expresii) 39,95 lei79,90 lei la Editura Niculescu −50%Coperta cărții Family and Friends 2E 1 Class BKFamily and Friends 2E 1 Class BK Family and Friends 2E 1 Class BK 84,89 lei169,78 lei la Editura Niculescu −50%Coperta cărții The Basic Oxford Picture Dictionary, 2E: English-Spanish- REDUCERE 30%The Basic Oxford Picture Dictionary, 2E: English-Spanish- REDUCERE 30% The Basic Oxford Picture Dictionary, 2E: English-Spanish- REDUCERE 30% 42,29 lei84,57 lei la Editura Niculescu −50%Coperta cărții Family and Friends: 6: Class Book and MROM Pack- REDUCERE 50%Family and Friends: 6: Class Book and MROM Pack- REDUCERE 50% Family and Friends: 6: Class Book and MROM Pack- REDUCERE 50% 43,85 lei87,69 lei la Editura Niculescu −50%Coperta cărții Family and Friends 2E 6 Workbook- REDUCERE 35%Family and Friends 2E 6 Workbook- REDUCERE 35% Family and Friends 2E 6 Workbook- REDUCERE 35% 61,33 lei122,66 lei la Editura Niculescu −50%Coperta cărții English File 3E Pre-intermediate Workbook with keyEnglish File 3E Pre-intermediate Workbook with key English File 3E Pre-intermediate Workbook with key 46,68 lei93,36 lei la Editura Niculescu −50%Coperta cărții English File 3E Upper-Intermediate Student's BookEnglish File 3E Upper-Intermediate Student's Book English File 3E Upper-Intermediate Student's Book 72,39 lei144,78 lei la Editura Niculescu −50%Coperta cărții Bright Ideas Level 2 Pack (Class Book and app)Bright Ideas Level 2 Pack (Class Book and app) Bright Ideas Level 2 Pack (Class Book and app) 86,70 lei173,40 lei la Editura Niculescu −50%Coperta cărții Solutions 3E Elementary Student's Book and Online Practice PackSolutions 3E Elementary Student's Book and Online Practice Pack Solutions 3E Elementary Student's Book and Online Practice Pack 88,81 lei177,62 lei la Editura Niculescu −50%Coperta cărții Solutions 3E Elementary WorkbookSolutions 3E Elementary Workbook Solutions 3E Elementary Workbook 75,07 lei150,13 lei la Editura Niculescu −50%Coperta cărții Solutions 3E Elementary Student's BookSolutions 3E Elementary Student's Book Solutions 3E Elementary Student's Book 106,35 lei212,69 lei la Editura Niculescu −50%Coperta cărții Solutions 3E Intermediate Student's BookSolutions 3E Intermediate Student's Book Solutions 3E Intermediate Student's Book 106,35 lei212,69 lei la Editura Niculescu −50%Coperta cărții Solutions 3E Intermediate WorkbookSolutions 3E Intermediate Workbook Solutions 3E Intermediate Workbook 75,07 lei150,13 lei la Editura Niculescu −50%Coperta cărții Solutions 3E Upper-Intermediate WorkbookSolutions 3E Upper-Intermediate Workbook Solutions 3E Upper-Intermediate Workbook 70,22 lei140,44 lei la Editura Niculescu −50%Coperta cărții Solutions 3E Upper-Intermediate Student's Book and Online Practice PackSolutions 3E Upper-Intermediate Student's Book and Online Practice Pa… Solutions 3E Upper-Intermediate Student's Book and Online Practice Pack 92,87 lei185,74 lei la Editura Niculescu −50%Coperta cărții Solutions 3E Pre-Intermediate WorkbookSolutions 3E Pre-Intermediate Workbook Solutions 3E Pre-Intermediate Workbook 75,07 lei150,13 lei la Editura Niculescu −50%Coperta cărții Solutions 3E Advanced Student's Book-REDUCERE 30%Solutions 3E Advanced Student's Book-REDUCERE 30% Solutions 3E Advanced Student's Book-REDUCERE 30% 76,63 lei153,26 lei la Editura Niculescu −50%Coperta cărții Solutions 3E Advanced Workbook- REDUCERE 30%Solutions 3E Advanced Workbook- REDUCERE 30% Solutions 3E Advanced Workbook- REDUCERE 30% 55,93 lei111,86 lei la Editura Niculescu −50%Coperta cărții Maratonul de o sută de ani. Strategia secretă a Chinei de a înlocui SUA ca superputere globală.Maratonul de o sută de ani. Strategia secretă a Chinei de a înlocui S… Maratonul de o sută de ani. Strategia secretă a Chinei de a înlocui SUA ca superputere globală. 26,38 lei52,75 lei la Editura Niculescu −50%Coperta cărții Clubul Micilor Exploratori: LumeaClubul Micilor Exploratori: Lumea Clubul Micilor Exploratori: Lumea 21,09 lei42,18 lei la Editura Niculescu −50%Coperta cărții Clubul Micilor Exploratori: OceaneClubul Micilor Exploratori: Oceane Clubul Micilor Exploratori: Oceane 15,81 lei31,61 lei la Editura Niculescu

Bookuria primește un mic comision dacă cumperi după un click, fără niciun cost în plus pentru tine. Detalii