Prețuri actualizate de 4 ori pe zi

Cărți: „K”

7 promoții mari sunt active acum la librării – vezi cât mai țin →
Nu știi ce să alegi? Ruleta cărților alege pentru tine una dintre reducerile zilei.
20.352 de cărți · pagina 85 din 566
Șterge filtrele
−50%Coperta cărții OBW 3E 1: Sherlock Holmes: Two PlaysOBW 3E 1: Sherlock Holmes: Two Plays OBW 3E 1: Sherlock Holmes: Two Plays 26,04 lei52,08 lei la Editura Niculescu −50%Coperta cărții OBW 3E 1: Sherlock Holmes and the Sport of KingsOBW 3E 1: Sherlock Holmes and the Sport of Kings OBW 3E 1: Sherlock Holmes and the Sport of Kings 26,04 lei52,08 lei la Editura Niculescu −50%Coperta cărții OBW 3E 1: Sherlock Holmes and the Duke's SonOBW 3E 1: Sherlock Holmes and the Duke's Son OBW 3E 1: Sherlock Holmes and the Duke's Son 26,04 lei52,08 lei la Editura Niculescu −50%Coperta cărții ORD 3: How We Make ProductsORD 3: How We Make Products ORD 3: How We Make Products 17,24 lei34,47 lei la Editura Niculescu −50%Coperta cărții Happy Street NEW ED 1 Activity BookHappy Street NEW ED 1 Activity Book Happy Street NEW ED 1 Activity Book 49,44 lei98,88 lei la Editura Niculescu −50%Coperta cărții New Headway 4E Upper-Intermediate Workbook with KeyNew Headway 4E Upper-Intermediate Workbook with Key New Headway 4E Upper-Intermediate Workbook with Key 57,39 lei114,77 lei la Editura Niculescu −50%Coperta cărții New Headway 4th Edition Elementary Workbook With KeyNew Headway 4th Edition Elementary Workbook With Key New Headway 4th Edition Elementary Workbook With Key 69,03 lei138,05 lei la Editura Niculescu −50%Coperta cărții Grammar Friends 3. Student BookGrammar Friends 3. Student Book Grammar Friends 3. Student Book 68,56 lei137,12 lei la Editura Niculescu −50%Coperta cărții English File 3E Beginner Student's BookEnglish File 3E Beginner Student's Book English File 3E Beginner Student's Book 65,99 lei131,97 lei la Editura Niculescu −50%Coperta cărții Learn English with Dora the Explorer 1: Activity Book- REDUCERE 35%Learn English with Dora the Explorer 1: Activity Book- REDUCERE 35% Learn English with Dora the Explorer 1: Activity Book- REDUCERE 35% 30,10 lei60,19 lei la Editura Niculescu −50%Coperta cărții Aplicații și teste de marketing industrialAplicații și teste de marketing industrial Aplicații și teste de marketing industrial 23,62 lei47,24 lei la Editura Niculescu −50%Coperta cărții Oxford English Grammar Course Intermediate with Key (includes e-book)Oxford English Grammar Course Intermediate with Key (includes e-book) Oxford English Grammar Course Intermediate with Key (includes e-book) 83,88 lei167,75 lei la Editura Niculescu −50%Coperta cărții Grammar Friends 4: Student BookGrammar Friends 4: Student Book Grammar Friends 4: Student Book 68,56 lei137,12 lei la Editura Niculescu −50%Coperta cărții New Headway 4th Edition Pre-Intermediate Workbook With KeyNew Headway 4th Edition Pre-Intermediate Workbook With Key New Headway 4th Edition Pre-Intermediate Workbook With Key 47,38 lei94,76 lei la Editura Niculescu −50%Coperta cărții OEFC: Oil and Gas 1 Student Book- REDUCERE 50%OEFC: Oil and Gas 1 Student Book- REDUCERE 50% OEFC: Oil and Gas 1 Student Book- REDUCERE 50% 59,73 lei119,46 lei la Editura Niculescu −50%Coperta cărții Business Result 2E Intermediate Student's Book with Online PracticeBusiness Result 2E Intermediate Student's Book with Online Practice Business Result 2E Intermediate Student's Book with Online Practice 147,13 lei294,26 lei la Editura Niculescu −50%Coperta cărții First Explorers Level 2 Activity BookFirst Explorers Level 2 Activity Book First Explorers Level 2 Activity Book 44,91 lei89,81 lei la Editura Niculescu −50%Coperta cărții Insight Pre-Intermediate Student's Book- REDUCERE 50%Insight Pre-Intermediate Student's Book- REDUCERE 50% Insight Pre-Intermediate Student's Book- REDUCERE 50% 69,55 lei139,10 lei la Editura Niculescu −50%Coperta cărții Insight Pre-Intermediate Workbook- REDUCERE 50%Insight Pre-Intermediate Workbook- REDUCERE 50% Insight Pre-Intermediate Workbook- REDUCERE 50% 49,41 lei98,82 lei la Editura Niculescu −50%Coperta cărții CaMLA ECCE Result Student's Book with Online Skills Practice- REDUCERE 30%CaMLA ECCE Result Student's Book with Online Skills Practice- REDUCER… CaMLA ECCE Result Student's Book with Online Skills Practice- REDUCERE 30% 87,44 lei174,88 lei la Editura Niculescu −50%Coperta cărții Get ready for Movers 2E Teacher's Book and Classroom Presentation ToolGet ready for Movers 2E Teacher's Book and Classroom Presentation Tool Get ready for Movers 2E Teacher's Book and Classroom Presentation Tool 62,18 lei124,36 lei la Editura Niculescu −50%Coperta cărții Get ready for 2E Starters Teacher's Book and Classroom Presentation ToolGet ready for 2E Starters Teacher's Book and Classroom Presentation T… Get ready for 2E Starters Teacher's Book and Classroom Presentation Tool 59,71 lei119,42 lei la Editura Niculescu −50%Coperta cărții English File 3E Pre-intermediate Student's BookEnglish File 3E Pre-intermediate Student's Book English File 3E Pre-intermediate Student's Book 70,77 lei141,53 lei la Editura Niculescu −50%Coperta cărții Incredible English 3 & 4 Teacher's Resource Pack- REDUCERE 50%Incredible English 3 & 4 Teacher's Resource Pack- REDUCERE 50% Incredible English 3 & 4 Teacher's Resource Pack- REDUCERE 50% 100,96 lei201,91 lei la Editura Niculescu −50%Coperta cărții English File 3E Advanced WB W/O KEYEnglish File 3E Advanced WB W/O KEY English File 3E Advanced WB W/O KEY 47,38 lei94,76 lei la Editura Niculescu −50%Coperta cărții New Matrix Pre-Intermediate Student's Book- REDUCERE 50%New Matrix Pre-Intermediate Student's Book- REDUCERE 50% New Matrix Pre-Intermediate Student's Book- REDUCERE 50% 66,60 lei133,20 lei la Editura Niculescu −50%Coperta cărții New Headway 4th Edition Intermediate Workbook With Key and iChecker CD Pack-REDUCERE 30%New Headway 4th Edition Intermediate Workbook With Key and iChecker C… New Headway 4th Edition Intermediate Workbook With Key and iChecker CD Pack-REDUCERE 30% 57,39 lei114,77 lei la Editura Niculescu −50%Coperta cărții Solutions 2nd Edition Pre-Intermediate: Workbook- REDUCERE 20%Solutions 2nd Edition Pre-Intermediate: Workbook- REDUCERE 20% Solutions 2nd Edition Pre-Intermediate: Workbook- REDUCERE 20% 48,60 lei97,20 lei la Editura Niculescu −50%Coperta cărții New English File Intermediate WorkbookNew English File Intermediate Workbook New English File Intermediate Workbook 47,38 lei94,76 lei la Editura Niculescu −50%Coperta cărții New English File Upper-Intermediate Workbook with key and MultiROM Pack- REDUCERE 50%New English File Upper-Intermediate Workbook with key and MultiROM Pa… New English File Upper-Intermediate Workbook with key and MultiROM Pack- REDUCERE 50% 36,63 lei73,26 lei la Editura Niculescu −50%Coperta cărții New int express upper-int trb pk plus- reducere 50%New int express upper-int trb pk plus- reducere 50% New int express upper-int trb pk plus- reducere 50% 53,91 lei107,83 lei la Editura Niculescu −50%Coperta cărții Oxford Preparation and Practice for Cambridge English B1 Preliminary for Schools Exam Trainer with KeyOxford Preparation and Practice for Cambridge English B1 Preliminary … Oxford Preparation and Practice for Cambridge English B1 Preliminary for Schools Exam Trainer with Key 96,08 lei192,16 lei la Editura Niculescu −50%Coperta cărții Oxford Prep and Practice for Cambridge English A2 Key for Schools Exam Trainer with Key KET TESTOxford Prep and Practice for Cambridge English A2 Key for Schools Exa… Oxford Prep and Practice for Cambridge English A2 Key for Schools Exam Trainer with Key KET TEST 96,09 lei192,17 lei la Editura Niculescu −50%Coperta cărții New Matrix Pre-Intermediate Teacher's Book- REDUCERE 50%New Matrix Pre-Intermediate Teacher's Book- REDUCERE 50% New Matrix Pre-Intermediate Teacher's Book- REDUCERE 50% 37,53 lei75,06 lei la Editura Niculescu −50%Coperta cărții Family and Friends 2E 4 Class Book BKFamily and Friends 2E 4 Class Book BK Family and Friends 2E 4 Class Book BK 85,67 lei171,34 lei la Editura Niculescu −50%Coperta cărții Aim High 1 Student's Book- REDUCERE 30%Aim High 1 Student's Book- REDUCERE 30% Aim High 1 Student's Book- REDUCERE 30% 73,82 lei147,63 lei la Editura Niculescu

Bookuria primește un mic comision dacă cumperi după un click, fără niciun cost în plus pentru tine. Detalii