fbpx
Despre noi
Incursiuni virtuale in fascinanta lume a cartilor. Colectii de recenzii si recomandari, suntem receptivi la tot ce se poarta citit. Iti multumim pentru vizita!

Revista Capital + sapun Deja Vu + Supliment auto, la doar 4,9 lei

dreaptaRevista Capital lanseaza o noua campanie prin care doreste sa ne aduca in atentie produsele romanesti.

Campania “IMM-ist în România” îşi propune şi să încurajeze producătorii locali şi consumul de produse româneşti. Motiv pentru care ediţia din 30 septembrie a Capital se va distribui la chioşcuri împreună cu unul dintre cele 7 sortimente de săpunuri naturale hand-made realizate de un producător local, a cărui poveste o veţi regăsi în paginile revistei.

Pachetul special al acestei ediţii va include şi un supliment Auto, care va prezenta maşinile lansate la salonul auto de la Frankfurt, cele mai căutate autovehicule din România, dar şi soluţii utile de finanţare şi de asigurare pentru cei care doresc să îşi cumpere un automobil.

bogdan
Total
0
Shares

Bookura-te de comentarii

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Previous Article

Bucharest Science Festival - Magia realitatii

Next Article

Pana la 75% reducere la 250 de carti pentru copii si adolescenti

Related Posts

Total
0
Share