• Home
  • Despre noi
  • Consiliem cu bookurie…
  • Contact

Bookuria.info

  • Bookuria news
    • Eveniment
    • Lista Anutei
    • E-Bookurii
    • BookQuizz
    • Cartile copiilor
    • Manuale si rechizite scolare
    • Bookjobs
    • Facebookuria
  • Recenzii
    • Lecturi fundamentale
  • Promotii carti
  • Bookinterviu
  • Inserturi
  • Bookoncurs
  • Reducerea zilei

Se apropie 1 aprilie. Cum o pacalim? :-)

Vine 1 Aprilie. Și, dacă între băieți poți să faci tot felul de glume fără ca cineva să se supere, cu femeile stim toti ca e putin mai complicat. Nu poți să-i schimbi mamei zahărul cu sarea, nici să lipești pe spatele iubitei (sau soției) mesaje care i-ar distra pe toți, numai pe ea nu. De fapt poti, dar nu stiu daca merita sa-ti asumi riscul… ;)

De aceea venim cu o propunere speciala. Cumpara un buchet de flori  de aici și specifica în comandă că vrei să fie farsa de 1 Aprilie. De restul se vor ocupa cei de la Floria:

  • [arrow_list]
    • Inițial, curierul lor îi va oferi în locul buchetului comandat, prețios și elegant, o simplă floricică
    • După 1 minut, curierul se va întoarce cu buchetul adevărat, însoțit de o felicitare specială de 1 Aprilie
    [/arrow_list]

Daca vreti sa faceti o pacaleala cu stil, e o buna ocazie.

Poti alege un buchet splendid si fara sa te coste foarte mult. Vezi aici frumusetile de la Floria.

floria

Mar 27, 2014bogdan

Distribuie si tu

  • Tweet
  • WhatsApp
Despre Efectul Sherlock Holmes, cu Victor Ieronim StoichitaColectie completa de cutite ceramice impreuna cu Libertatea

Bookura-te de comentarii Cancel reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

bogdan
March 27, 2014 De-ale noastre1 aprilie, flori, pacaleli
Ultimele Bookurii
  • Până la 90% Reducere la mii de cărți. Marea lichidare de stocuri a început!
  • Lansare de carte: Viitorul amintirilor de Italo Svevo
  • Blitz Sale Litera – peste 400 de cărți la maxim 20 de lei titlul
  • Cupon reduceri Libris – minim 20% reducere la orice carte
  • Raluca Cîrjan: „Le voi fi mereu recunoscătoare celor de la Editura Solomon că au fost suficient de nebuni încât să-mi publice cartea”

elefant.ro%20

libris.ro%20


Lucru în România

books-express.ro
Despre noi
Incursiuni virtuale in fascinanta lume a cartilor. Colectii de recenzii si recomandari, suntem receptivi la tot ce se poarta citit. Iti multumim pentru vizita!
Libris.ro

Politica de Confidentialitate

Politica de utilizare Cookie-uri

books-express.ro
2012 - 2020 © Bookuria Info.