Elefant ne invită la Festivalul de vară al editurilor din România, o campanie intereantă cu reduceri foarte bune la mii de cărți de la cele mai cunoscute edituri din România.
Festivalul abundă în recomandări, cărți noi, dar și cărți cu autograf, toate cu prețuri dintre cele mai bune. O campanie excelentă, un moment bun pentru a ne realimenta rafutile de lectură cu noi titluri.
Festivalul de vară al editurilor din România vine și cu o pagină dedicată în care găsim ușor editurile participante. Toate editurile au aliniat cele mai bune titluri, dar și promoții foarte interesante, așa că te invit să le urmărești aici.
Festivalul de vară al editurilor din România se desfășoară exclusiv online, în perioada 2-8 august. Profită și tu de reducerile propuse și hai săvezi ultimele cărți apărute.










