• Home
  • Despre noi
  • Consiliem cu bookurie…
  • Contact

Bookuria.info

vivre.ro%20
  • Bookuria news
    • Eveniment
    • Lista Anutei
    • E-Bookurii
    • BookQuizz
    • Cartile copiilor
    • Manuale si rechizite scolare
    • Bookjobs
    • Facebookuria
  • Recenzii
    • Lecturi fundamentale
  • Promotii carti
  • Bookinterviu
  • Inserturi
  • Bookoncurs
  • Back to School

Reducerile zilei. 12 mai 2015

Premii de la Orange dacă te înscrii la newsletter Vezi Premiile!

Smiley BookHey, bine te-am gasit la o noua portie de reducei bookuroase :) Am tot frunzarit internetul de dimineata si mi-au ramas in cap cateva promotii foarte bune la carti, reduceri de care poti beneficia si tu chiar acum.

In primul rand n-ar trebui sa ratezi cadoul oferit de elefant la orice carte cumparata astazi. Treaba e simpla. Intri aici, iti alegi orice carte (nu conteaza nici editura, nici pretul) si dupa ce dai “adauga in cos” o sa vezi in cosul de cumparaturi ca ti-a mai aparut o carte. Pe cea din urma nu mai trebuie sa o platesti, e cadou din partea casei :)

Libris organizeaza o frumoasa tombola ce are ca premiu un set complet de tenis (amatorii de sport ar trebui sa se inscrie rapid la asa ceva). Pentru a participa la tombola trebuie sa cumparati de aici carti in valoare de minim 35 de lei. Inscrierea in tombola se face automat.

Alte promotii la carti:

  • Pana la 85% reducere la carti de citit in aer liber | vezi aici cartile
  • 45% reducere la toata colectia Sven Hassel | vezi titlurile din promotie
  • Peste 100 de carti la maxim 3,9 lei | vezi aici cartile
  • Pana la 65% reducere la cartile pentru cei mici (carticele perfecte pentru cadourile de 1 Iunie si sfarsit de an scolar) | vezi aici cartile
  • Cele mai vandute carti ale momentul cu pana la 90% reducere | vezi aici cartile

Dincolo de ofertele la carti, prin magazinele online sunt reduceri importante la tot mai multe categorii de produse. Asa ca-ti recomand sa te uiti putin si prin ofertele speciale de la Elefant, dar si prin noile promotii de la eMAG.

May 12, 2015bogdan

Distribuie si tu

  • Tweet
  • WhatsApp
Oferte in Libraria online Esteto: mii de carti cu preturi mici Vezi ofertele!
O doză sănătoasă de violenţă („Ziua zero”, de David Baldacci)Eliberarea prin adevărurile simple („Frate bogat, soră bogată”, de Robert si Emi Kiyosaki)
You Might Also Like
 
Reducerile zilei. 29 iulie 2015

Leave a Reply Cancel reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

bogdan
May 12, 2015 Reducerea zileireducerile zilei
Ultimele bookurii
Reduceri de până la 50% la cărțile Editurii RAO
Foc si sange, de George R. R. Martin (Editura Nemira, 2019)
Ceasuri Elefant: 100 de lei Cadou și transport gratuit
O călătorie-serial prin cele mai frumoase biblioteci din lume
Comandă azi la Libris și dacă ai noroc nu plătești ce ai comandat

elefant.ro%20

Like, like, like :-)
Semne de carte
books-express.ro
Despre noi
Incursiuni virtuale in fascinanta lume a cartilor. Colectii de recenzii si recomandari, suntem receptivi la tot ce se poarta citit. Iti multumim pentru vizita!
Libris.ro

Politica de Confidentialitate

Politica de utilizare Cookie-uri

books-express.ro
2012 - 2018 © Bookuria Info.